СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

17 травня 2022 року                                                                                         №62

Про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2022 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» інших законодавчих актів, що регулюють діяльність органів влади в сфері благоустрою території, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до Програми «Благоустрій» на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат  в пункті «Заходи Програми «Благоустрій» на 2022 рік:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар:

-придбання LED світильників.

-12,000

1.

Оплата послуг (крім комунальних):

-заміна світильників вуличного освітлення в с. Качанове;

-заміна світильників вуличного освітлення в с. Новоселівка.

-180,000

-100,000

-80,000

2.

Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям):

-поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Гагаріна.

-101,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради - Лободу В.Г.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ