СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

17 травня 2022 року                                                                                         № 63

Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2022 рік»

Відповідно до статтей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Сергіївське» та його фінансової підтримки, заслухавши сільського голову Лідового І.Г., виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни і доповнення до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2022 рік» затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме змінити і доповнити пункт «Заходи Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2022 рік»:

Зміст заходів

Сума витрат загального фонду,

тис. грн.

1.

Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям):

-Поточний ремонт водопровідних мереж по вул. Шевченка, Центральній, Першотравневій в с. Сергіївка.

2022 р.

2.

Оплата послуг (крім комунальних):

-Поточний ремонт водопостачання гуртожитку с. Качанове.

2022 рік

-20,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради - Лободу В.Г.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ