СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

17 травня 2022 року                                                                                           №67

Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 14, 23 Бюджетного кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2022 року №177, відповідно до статті 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. №64 «Про введення воєнного стану в Україні», п. 12 рішення тринадцятої сесії восьмого скликання від 23 грудня 2021 року «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік» згідно з додатками (1, 2, 3, 4, 6).
  2. Додатки (1, 2, 3, 4, 6) цього рішення є невід’ємною його  частиною.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансовий відділ виконавчого комітету сільської ради, контроль за його виконанням – на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ