СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22.08.2022                                                                                                          №83

Про заходи щодо відзначення на території Сергіївської сільської територіальної громади Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці Незалежності України

Керуючись пп. 3 п. б ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи знаменну подію у багатовіковій історії національного державотворення, з метою її гідного відзначення у 2022 році, а також, вшановуючи тисячолітню історію національного державотворення, утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу, звитяги українського народу у боротьбі за волю і незалежність виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення на території Сергіївської сільської територіальної громади 31-ї річниці незалежності України та затвердити його персональний склад (додається).
  2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення на території Сергіївської сільської територіальної громади 31-ї річниці незалежності України, забезпечити його виконання (додається).
  3. Урочистості з нагоди Дня незалежності України на території Сергіївської сільської територіальної громади провести з 19.08.2022 по 24.08.2022 року.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Р. Дичка.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

рішенням виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №83 від 22.08.2022 р.

СКЛАД

організаційного комітету з підготовки та відзначення на території Сергіївської сільської територіальної громади Дня Державного прапора та 31-ї річниці незалежності України

Лідовий Ігор Григорович                  сільський голова, голова організаційного    комітету;

Ілляшенко Надія Василівна              секретар сільської ради, секретар  організаційного комітету.

Члени організаційного комітету

Коркішко

Олексій Іванович

староста Розбишівського старостинського округу;

Хоптинська

Тетяна Григорівна

староста Качанівського старостинського округу;

Богуславець

Людмила Вікторівна

директор КУ Центр культури і дозвілля Сергіївської сільської ради;

Івко

Світлана Олександрівна

-

начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Вертелецька

Тетяна Петрівна

художній керівник КУ Центр культури і дозвілля Сергіївської сільської ради;

Скоропис

Вікторія Володимирівна

директор Розбишівського СБК;

Лобода

Лілія Миколаївна

завідуюча Качанівським сільським клубом;

Харченко

Олена Володимирівна

-

завідуюча Новоселівським сільським клубом.

Секретар сільської ради                                                        Надія ІЛЛЯШЕНКО

рішенням виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №83 від 22.08.2022 р.

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та відзначення на території Сергіївської територіальної громади Дня Державного прапора та 31-ї річниці незалежності України

Місце проведення: Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради

Покладання квітів до меморіальної дошки учаснику АТО Віктору Ілляшенку, який героїчно загинув, захищаючи Незалежність України (24.08.2022 р. о 12:00 год).

1.  Година спілкування  «Україна. Народжені вільними». (24.08.2022р. о 11.00 год).
  2.  Тематичний  концерт за участі художніх колективів Сергіївського СБК, Розбишівського СБК та   Качанівського сільського клубу  «Моя Країно! Я пишаюся тобою».
  3.  Виставка майстрів народно-прикладного мистецтва.

Місце проведення: Розбишівський сільський будинок культури

Покладання квітів до пам’ятника невідомому солдату (24.08.2022 р.)

Інформаційна хвилина «Там бере початок Україно, де росте біла хати калина». 24. 08. 2022 р.

Місце проведення: Качанівський сільський клуб

1.  Інформаційний відеоролик «Шляхи Незалежності України» 23.08.2022 р.
  2.  Відеоролик «Через терени до Незалежності». 23. 08. 2022 р.

Місце проведення: Новоселівський сільський клуб

1. Вікторина до Дня Держаного Прапора «Жовто-блакитний колір

свободи». 23.08.2022 р.

1. Привітальне відео – колаж «Україна починається з нас!»

23.08.2022 р.

Секретар сільської ради                                                         Надія ІЛЛЯШЕНКО