СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

22.11.2022                                                                                                         №117

Про затвердження плану заходів проведення акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства»

Керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Регіонального плану заходів щодо проведення акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» розробленого та затвердженого Полтавською обласною військовою адміністрацією, з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, розглянувши протокол №4 від 21.11.2022 р. комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити план заходів щодо проведення акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» на території Сергіївської сільської ТГ (додається).
  2. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради забезпечити виконання запланованих заходів.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ