СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

30.01.2023                                                                                                           №14

Про встановлення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування, та постачання) та послуги з постачання теплової енергії

Розглянувши заяву НГВУ «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта» та розрахунки калькуляції вартості виробництва 1 Гкал теплової енергії в НГВУ «Полтаванафтогаз щодо встановлення тарифів на теплову енергію (її виробництва, транспортування та постачання) та послуг з постачання теплової енергії, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 13.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», керуючись Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Рекомендувати НГВУ «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта» протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, для категорій споживачів «інші споживачі» застосовувати тарифи, які були встановлені станом на 24 лютого 2022 року.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ДИЧКА Олега Романовича.

Сільський голова         Ігор ЛІДОВИЙ