СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

27.02.2023                                                                                                        №16

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №111 від 15.11.2022 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану»

Керуючись підпунктом 7 пункту б) частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження начальника Полтавської обласної військової адміністрації від 28.10.2022 №358 «Про організацію суспільно-корисних робіт», Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 753 (далі – Порядок), з метою забезпечення організації та проведення  суспільно корисних робіт, що мають оборонний характер та відповідають інтересам громади, а також ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, які виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, фінансування яких здійснюється з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету №111 від 15.11.2022 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану» виклавши Додаток 1 вищезазначеного рішення у новій редакції (додається).
  2. Вважати Додаток 1 (стара редакція) рішення виконавчого комітету №111 від 15.11.2022 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану» таким, що втратив свою чинність з 27.02.2023 року.
  3. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному Веб-сайт Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконання даного рішення покластина заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органівради Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1 (в новій редакції)

до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 15.11.2022 року № 111

видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану,

до виконання яких залучаються працездатні особи

на території Сергіївської територіальної громади

1. Роботи із задоволення потреб ЗСУ, інших військових формувань та сил цивільного захисту:

- облаштування та укріплення блок-постів;

- облаштування, ремонт та упорядкування місць для потреб ЗСУ, інших військових формувань;

- заготівля дров для військових;

- роботи з підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та їх експлуатації, пристосування існуючих наземних або підземних приміщень під найпростіші укриття;

- будівництво захисних споруд цивільного захисту, швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту та створення найпростіших укриттів;

-  плетіння захисних сіток.

1. Забезпечення функціонування національної економіки та системи забезпечення життєдіяльності:

- ремонтно-відновлювальні роботи, насамперед роботи, що виконуються на об’єктах забезпечення життєдіяльності;

- надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам техногенного, природного та воєнного характеру;

- розбір завалів, розчищення залізничних колій, автомобільних доріг тощо;

- ремонт і будівництво житлових приміщень;

- вантажно-розвантажувальні роботи гуманітарної допомоги та дров що виконуються з різних типів транспорту, зокрема, на залізницях, тощо;

- організація забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій, внутрішньо переміщених осіб;

- роботи із забезпечення сталого функціонування об’єктів підвищеної безпеки на випадок надзвичайних ситуацій;

- упорядкування, відновлення та благоустрій прибережних смуг, природних джерел та водоймищ, русел річок, укріплення дамб, мостових споруд;

- заготівля дров для населення;

- ремонтно-відновлювальні роботи у приміщеннях соціальної сфери, тощо.

Секретар виконкому                                                               Надія ІЛЛЯШЕНКО