СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

27.02.2023                                                                                                         №18

Відповідно до п. «б». пп. 1 ст. 33 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про пожежну безпеку» від 17.12.1993 року №3745-ХІІ статті 4 та з метою забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Звіт начальника Петрівсько-Роменської місцевої пожежної охорони – Андрушечка В.М. про стан пожежної безпеки на території населених пунктів Сергіївської сільської ради прийняти до відома.
  2. Затвердити заходи протипожежної безпеки на території населених пунктів Сергіївської сільської ради на 2023рік (додаток).
  3. Згідно з діючим законодавством відповідальність за виконання заходів протипожежної безпеки покласти на керівників підприємств, голів фермерських господарств та установ.
  4. Рекомендувати:

керівникам сільськогосподарських установ та організацій розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

• призначити відповідальних осіб за протипожежну безпеку, організувати вивчення пожежного мінімуму, провести інструктажі за дотриманням Правил пожежної безпеки;
  • скласти схематичний план протипожежного захисту;
  • заборонити спалювання стерні та рослинних рештків.
  1. Відповідальній за пожежну безпеку по Сергіївській сільській раді – Білаш С.М. провести роз’яснювальну роботу серед населення Сергіївської сільської ради про заборону спалювання сухої трави.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Коркішка Олексія Івановича.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток

до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №18 від 27.02.2023 «Про забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів Сергіївської сільської ради»

З А Х О Д И

протипожежної безпеки на території

населених пунктів Сергіївської сільської ради

на 2023 рік

1.

Зміст заходів

При-мітка

1.

Проводити протипожежні інструктажі з працівниками  установ під підпис  в спеціальному журналі.

до 01.04.2023 р.

Керівники установ та організацій

2.

Поновити пожежні щити та забезпечити їх необхідним пожежним інвентарем