СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

27 лютого 2023 року                                                                                          №19

Керуючись пунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 7 пункту 2, статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013 за №603, розглянувши калькуляції вартості послуг техніки розроблених начальником комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради Кавуном А. І. та з метою забезпечення населення якісними послугами, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити по годинні тарифи на використання наступної техніки:

- навантажувача на тракторі МТЗ-82 вантажною під’ємністю 1,5 т – 566,00 грн/год. (калькуляція додається);

- телескопічного навантажувача Т30D-68 вантажною під’ємністю 3 т – 1049,00 грн/год. (калькуляція додається);

- автомобіля самоскида DAYUN – 475,00 грн/год. (калькуляція додається);

- трактора МТЗ 82 з причепом 2ПТС-4 – 693,00 грн/год. (калькуляція додається);

- подрібнювача гілок ARPAL (1 оператор) – 242,20 грн/год. (калькуляція додається);

- екскаватора-навантажувача JCB 3CX – 1133,00 грн/год. (калькуляція додається).

1. Затвердити вартість 1 м3 щепи по КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради з доставкою в межах населених пунктів Сергіївської сільської ради в сумі 307,55 грн. (калькуляція додається).

3 Вважати рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 18 квітня 2022 року №53 «Про затвердження тарифів на послуги техніки для населення Сергіївської сільської ради, які надає КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради» та рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 20 червня 2022 року №71 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 18 квітня 2022 року №53 «Про затвердження тарифів на послуги техніки для населення Сергіївської сільської ради, які надає КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради» такими, що втратили свою чинність з 27.02.2023 року.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Сергіївської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів ради Олега ДИЧКА.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ