СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20.03.2023                                                                                                        №22

Про надання дозволу на виїзд за кордон неповнолітньої дитини, Тарапати Єлизавети Юріївни 07.07.2007 р.н.

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про порядок виїзду і в’їзду в Україну громадян України», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), розглянувши заяву батька Тарапати Юрія Михайловича 10.11.1981 р.н., враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини при Сергіївській сільській раді (протокол від 20.03.2023 №3), виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на тимчасовий виїзд за кордон до Республіки Польщі з 23.03.2023 по 23.09.2023 неповнолітньої дитини, Тарапати Єлизавети Юріївни, 07 липня 2007 року народження, у супроводі Стеценко Лариси Юріївни 19 серпня 1959 року народження, зареєстрованої за адресою: пров. Ромина, 2а, село Новоселівка, Гадяцького району, Полтавської області.
  2. Встановити, що під час перебування неповнолітньої дитини, Тарапати Єлизавети Юріївни за кордоном забороняється будь-яка діяльність, пов’язана з її усиновленням.
  3. Зобов’язати громадянку Стеценко Ларису Юріївну повідомити службу у справах дітей Сергіївської сільської ради про повернення неповнолітньої дитини, Тарапати Є.Ю., в Україну протягом встановленого терміну у п. 1 даного рішення з дня в’їзду в Україну.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега Дичка.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ