СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

27.03.2023                                                                                                          №26

Про взяття на квартирний облік дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Керуючись ст. 39 Житлового кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 32 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», Порядку взяття громадян на квартирний облік, розглянувши клопотання служби у справах дітей виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 22.03.2023 р. №1 щодо постановки на квартирний облік Рудченка Богдана Миколайовича, 21.03. 2007 р. н., з метою захисту його житлових та майнових прав, беручи до уваги, що дитині виповнилося 16 років, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Взяти на квартирний облік неповнолітнього Рудченка Богдана Миколайовича, 21.03.2007 року народження, дитину-сироту.
  2. Внести відповідний запис до книги обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ