СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

26.06.2023                                                                                                         №44

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, господарським будівлям і спорудам, які знаходяться в с. Качанове Миргородського району Полтавської області

Керуючись статтею 37 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №690 від 07.07.2021 року «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», рішення Гадяцького районного суду Полтавської області (Справа №526/191/22, Провадження №2/526/38/2023), розглянувши заяву громадянки Кревсун Ольги Олексіївни від 26.06.2023 року, щодо присвоєння поштової адреси житловому будинку, господарським будівлям і спорудам, які знаходиться в с. Качанове Миргородського району Полтавської області, з метою приведення у відповідність до погосподарського обліку нумерації будинків в с. Качанове по вулиці Центральна, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу житловому будинку, господарським будівлям і спорудам, які знаходиться в с. Качанове Миргородського району Полтавської області і перебуває у приватній власності Кревсун Ольги Олексіївни 13.06.1953 р.н: 37331, Україна, Полтавська область, Миргородський район, село Качанове, вулиця Центральна, номер 114-б.
  2. 2. Копію даного рішення направити громадянці Кревсун Ользі Олексіївні 13.06.1953 р.н..
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на старосту Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради – Хаптинську Т.Г..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ