СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

26.06.2023                                                                                                         №46

Про утворення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України

Відповідно до частини шостої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 7, 9 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381, з метою забезпечення розгляду питань щодо надання компенсації на відновлення пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації житлового фонду на території Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1 Утворити Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

1. Затвердити Положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, що додається (додаток 1).
  2. Затвердити персональний склад Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи (С.П. Пащенко).

Сільський голова                                                                               Ігор ЛІДОВИЙ