СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

24.07.2023                                                                                                         №48

Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

Керуючись підпунктом 2, пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши лист начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С.О. №254/08.02-28 від 03.07.2023 року, з метою проведення ремонтних робіт по підготовці закладів дошкільної освіти до роботи у 2023/2024 навчальному році, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Призупинити роботу ЗДО «Джерельце» Сергіївської сільської ради з 24.07.2023 року по 28.07.2023 року включно у зв’язку з проведенням ремонтних робіт по підготовці закладів дошкільної освітидо роботи у 2023/2024 навчальному році.
  2. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Дичка О.Р.).

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ