СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

24.07.2023                                                                                                         №51

Керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки і піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», із змінами, з метою ефективного правового та соціального захисту дітей, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до Додатку 2 рішення виконавчого комітету №25 від 19.03.2021 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сергіївської сільської ради» (зі змінами від 29.11.2021) та викласти його в новій редакції (Додаток 2 в новій редакції додається).
  2. Вважати п. 1 рішення виконавчого комітету за №120 від 29.11.2021 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №25 від 19.03.2021 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сергіївської сільської ради» таким, що втратив свою чинність з 24.07.2023 року.
  3. Дане рішення набирає свою чинність з часу його прийняття.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 2 (в новій редакції затверджений рішенням виконавчого комітету №51) від 24.07.2023)

до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 19.03.2021 №25

СКЛАД

Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Лідовий Ігор Григорович

сільський голова Сергіївської сільської ради, голова комісії;

Дичок Олег Романович

заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови комісії;

Храпаль Валентина Іванівна

начальника служби у справах дітей, секретар комісії;

Члени комісії:

Лобода Юлія Володимирівна

фахівець із соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради;

Ілляшенко Надія Василівна

секретар виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

Пасько Андрій Олександрович

поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами Миргородського РВП (за згодою);

Івко Світлана Олександрівна

начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

Ковальова Катерина Олексіївна

завідуюча Сергіївської АЗПСМ, лікар ЗПСМ (за згодою);

Коркішко Олексій Іванович

староста Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради;

Хоптинська Тетяна Григорівна

Литвиновська Людмила Іванівна

староста Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради;

юрист виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Секретар виконавчого комітету                                            Надія ІЛЛЯШЕНКО