СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

24.07.2023                                                                                                          №52

Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі, будинок механізаторів по вулиці Промислова в с. Качанове Миргородського району Полтавської області

Відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання старости Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Хоптинської Т.Г. за №034 від 20.07.2023, щодо присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі, будинок механізаторів по вулиці Промислова в с. Качанове Миргородського району Полтавської області, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу нежитловій будівлі, будинок механізаторів, яка знаходиться в с. Качанове Миргородського району Полтавської області: 37331, Україна Полтавська область, Миргородський район, село Качанове, вулиця Промислова, номер 2 Б.
  2. 2. Копію даного рішення направити старості Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Хоптинській Т.Г..
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Ілляшенко Н.В..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ