СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

28.08.2023                                                                                                           №55

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Реконструкцію нежитлової будівлі (колишньої контори) під АЗПСМ з впровадженням енергозберігаючих заходів по вул. Центральна, 4 в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисну документацію на  «Реконструкцію нежитлової будівлі (колишньої контори) під АЗПСМ з впровадженням енергозберігаючих заходів по вул. Центральна, 4 в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області» та експертний звіт ТОВ «НВП «Міжрегіональної будівельної експертизи» № 0241-23Е від 22 травня 2023, реєстраційний номер ЕХ01:3329-2188-2653-6251, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція нежитлової будівлі (колишньої контори) під АЗПСМ з впровадженням енергозберігаючих заходів по вул. Центральна, 4 в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області» в сумі 12186,028 тисяч гривень, у тому числі будівельні роботи - 9263,994 тисяч гривень, інші витрати 2922,034 тисяч гривень.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвиткуСергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ