СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

28.08.2023    №59

Про визначення місця проживання малолітньої дитини

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.ст. 19,141,150,160,161,171 Сімейного кодексу України, ст.ст. 8, 11, 12 Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»(зі змінами), розглянувши заяву гр. Грабінського Олександра Олександровича від 09.08.2023 р.н, який проживає за адресою *******, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 24.08.2023р. №7 «Про визначення місця проживання малолітньої дитини *****», з метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Визначити місце проживання малолітньої дитини, ********,  разом з батьком, Грабінським Олександром Сергійовичем, *****
  2. Попередити батьків про відповідальність за порушення законних прав та інтересів дитини та невиконання цього рішення.
  3. Рекомендувати батькові дитини звернутися до суду за захистом своїх порушених прав та вирішення питання по суті.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега ДИЧКА.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ