СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

11.09.2023                                                                                                         №62

Про влаштування дітей-сиріт до КЗ «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», на виконання пункту 35 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 (із змінами), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 08.09.2023 року №8, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Влаштувати дітей-сиріт, ******** ****** **************, __.__.20__ року народження та ******** ****** **************, __.__.20__ року народження, уродженців села Федорівка, Бахмуцького району, Донецької обл. (фактичне місце проживання село Розбишівка, Миргородського району, Полтавської області) до Комунального закладу «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.
  2. Зобов’язати службу у справах дітей виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, вжити заходів для влаштування дітей до Комунального закладу «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.
  3. Контроль завиконаннямрішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ