СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

27.11.2023                                                                                                           №81

Про благоустрій території в с. Крамарщина Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», для утримання в належному стані території, покращання мікроклімату, санітарного очищення, з метою раціонального використання, належного утримання та охорони, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Доручити СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради тимчасово, до передачі водного об’єкта в оренду, забезпечувати благоустрій та обслуговування прилеглої території навколо ставка в. с. Крамарщина Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення рекомендувати здійснювати постійній комісії Сергіївської сільської ради з питань з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Виконуюча обов’язки сільського голови,

секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                    Надія ІЛЛЯШЕНКО