СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

27.11.2023                                                                                                         №86

Про взяття на облік сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про охорону дитинства», Сімейним кодексом, заслухавши директора «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Москаленко О.І., виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Взяти сім’ю Крупник Марини Юріївни 08.05.1998 р.н., в якій проживає новонароджена дитина, Крупник Анна Сергіївна, 18.10.2023 р.н., за адресою: вул. Садова, 2, кв. 14, с. Качанове Миргородського району Полтавської області з 30.11.2023 року на облік сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
  2. Директору «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Москаленко О.І.:

2.1 підготувати та направити до служби у справах дітей виконавчого комітету Сергіївської сільської ради необхідні документи для постановки новонародженої дитини Крупник Анни Сергіївни, 18.10.2023 р.н на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

2.2 забезпечити надання соціальних послуг відповідно до потреб сім’ї Крупник М.Ю.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на орган опіки та піклування Сергіївської сільської ради.

Виконуюча обов’язки сільського голови,

секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                    Надія ІЛЛЯШЕНКО