СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

30.01.2023                                                                                                        №7

Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких засуджені до громадських робіт та особи притягнуті до адміністративного стягнення відбуватимуть покарання у виді громадських робіт на території сільської ради

Керуючись статтями 38, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення застосування до особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, такого виду адміністративного стягнення, як громадські роботи, відповідно до ст. 30¹, 321³ Кодексу України про адміністративні правопорушення, застосування до особи, яка вчинила правопорушення, відповідно до ст. 56, 100 Кримінального Кодексу України та вимог наказу Міністерства юстиції України від 19.03.2013 року №474/5 «Про затвердження Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відбування правопорушниками притягнутих до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2024 рік (додається).

1.1. Погодити перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відбування правопорушниками притягнутих до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт з начальником Миргородського РВ Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області (Л.М. Горкун).

1. Директору комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради забезпечити:

2.1. Контроль за виконанням порушниками робіт, визначених за ними.

2.2. Своєчасне повідомлення Миргородського РВ Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області (далі – Інспекція) про ухилення порушника від виконання робіт.

2.3. Ведення обліку та інформування інспекції про кількість відпрацьованих порушником годин.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Сергіївської сільської ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

«ПОГОДЖЕНО»

Начальник Миргородського РВ Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

__________________Людмила ГОРКУН

«___»________________2023 року

ПЕРЕЛІК

об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відбування для відбування засудженими до громадських робіт та правопорушниками притягнутих до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт

ОБ’ЄКТИ :

ВИДИ РОБІТ :

1.

Приміщення та прилегла територія  сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

6

Поточні ремонти приміщень сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Заготівля дров для сільських будинків культури і клубів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Зачистка чагарників та повалених дерев.

В зимовий період очистка тротуарів, порогів будинків від снігу та льоду, посипка тротуарів протиожеледним матеріалом.

В весняний та осінні періоди: очистка газонів і парків від опалого листя та гілок, завантаження їх на автотранспорт, очистка доріг і бордюр від грязі, підмітання  алей, підрізання кущів та обрізання сухих гілок, вапнування стовбурів дерев, бордюр, лавочок для відпочинку.

(інші види робіт які будуть заплановані на протязі поточного року)

2

Приміщення та прилеглі території адміністративних будинків Сергіївської сільської ради.

6

Поточні ремонти адміністративних приміщень Сергіївської  сільської ради.

Заготівля дров для адміністративних приміщень Сергіївської сільської ради.

Зачистка чагарників та повалених дерев.

В літній період: покіс трави на газонах та в парках, боротьба з карантинними бур’янами, підмітання алей, завантаження сміття на автотранспорт, просапка клумб.

(інші види робіт які будуть заплановані на протязі поточного року)

3

Приміщення та прилеглі території дитячих навчальних закладів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

4

Приміщення та прилеглі території загальноосвітніх шкіл, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Поточний ремонт

5

Приміщення та прилеглі території лікарських амбулаторій та ФАПів, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Поточний ремонт

6

Парки та прибережні смуги річки Хорол, які розташовані на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

Розчистка чагарників

В літній та осінній періоди: покіс трави, боротьба з карантинними бур’янами, завантаження сміття на автотранспорт

7

Кладовища, які розташовані на території Сергіївської сільської ради.

Розчистка чагарників

Додаток 2

До рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 30.01.2023 року №7

Перелік