СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22.01.2024     №11

Про затвердження переліку закладів культури базової мережі у Сергіївській громаді Миргородського району Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23, 24 закону України «Про культуру», постанов Кабінету Міністрів України від 12.11.1998 № 1775 «Про нормативи забезпечення населення клубними закладами», від 06.02.2019 № 72 «Про затвердження Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №984 «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури» (із змінами), виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік закладів культури базової мережі в Сергіївській громаді Миргородського  району Полтавської області, а саме:
  • комунальна організація ( установа, заклад) центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради;
  • філія центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Розбишівський сільський будинок культури ;
  • філія центру культури та дозвілля – сільський клуб села Качанове;
  • філія центру культури та дозвілля – сільський клуб села Новоселівка;
  • філія центру культури та дозвілля  - Сергіївська сільська бібліотека;
  • філія центру культури та дозвілля – Розбишівська сільська бібліотека;
  • філія центру культури та дозвілля – Качанівська сільська бібліотека.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ