СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22.01.2024                                                                                                                                              №15

Про визначення уповноважених щодо складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду

Керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2022 року №1044 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати повноваження щодо складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  2. Затвердити Положення про складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду (додаток1).
  3. Затвердити форму акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду (додаток 2)
  4. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

рішення виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради №15

від 22.01.2024

АКТ

встановлення факту здійснення догляду

_______________(область, місто/село/селище) _____  _________ _____

(число)             (місяць)           (рік)

Підстава: ___________________________________________________________

Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) фізичної особи, яка здійснює догляд:

Місце проживання фізичної особи, яка здійснює догляд:

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи, за якою здійснюють догляд:

Місце проживання фізичної особи, за якою здійснюють догляд:

Соціальний статус____________________________________________________

Родинний зв’язок_____________________________________________________

Обстеження проведено за адресою ______________________________________

Встановлено _________________________________________________________

З актом ознайомлений    __________________________________     ____________

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) (підпис)

фізичної особи, яка здійснює догляд)

Акт встановлення факту здійснення догляду складено відповідно до пункту 21 «правил перетинання державного кордону громадянами України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995р. №57.

Акт встановлення факту здійснення догляду складено посадовими особами

____________ __________________ _______________________

(посада)                                                           (підпис)                                                                (прізвище, ініціали)

____________ __________________ _______________________

рішення виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради №15

від 22.01.2024

ПОЛОЖЕННЯ

1. Положення про складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду (далі – Положення) визначає механізм складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами які потребують постійного догляду (далі - Акт) відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  2. Механізм складання акта визначено відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995р. №57 «Про затвердження Правил  перетинання державного кордону громадянами України» (зі змінами).
  3. Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради у своїй діяльності керується Конституцією україни, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995р. №57 «Про затвердження правил перетинання державного кордону громадянами України», Положенням та іншими нормативно-правовими актами.
  4. Завданням відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради є складання акта здійснення догляду:

- за особами з інвалідністю І чи ІІ груп;

- особами, які потребують постійного догляду, що здійснюється одним із членів сім’ї першого ступеня споріднення.

1. Складання акта проводиться відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на підставі письмового звернення (у довільній формі) на ім’я начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради особи з інвалідністю І чи ІІ групи, або особи, яка здійснює догляд, яке подається до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  2. Акт складається у 2 (двох) примірниках, засвідчується підписами посадових осіб відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, особою, що потребує догляду та особою, що здійснює/не здійснює догляд.
  3. Акт складається протягом п’яти робочих днів після надходження заяви щодо встановлення факту здійснення догляду та надсилається заявнику або видається особисто за його бажанням.

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                    Надія ІЛЛЯШЕНКО