СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

22.01.2024                                                                                                         №16

Про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №15 по вулиці Шкільна в селі Лободине Миргородського району Полтавської області

Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  заяву громадянина Лисенка Миколи Івановича про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №15 по вулиці Шкільна в селі Лободине Миргородського району Полтавської області, для подальшого оформлення документів права власності, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Змінити поштову адресу  індивідуального житлового будинку, в якому зареєстрований та проживає громадянин Лисенко Микола Іванович, а саме: нумерацію будинку з номера 15 на номер 21, вулицю Шкільну залишити без змін.
  2. Секретарю виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ілляшенко Н.В.) провести відповідні зміни в книзі погосподарського обліку №7 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (с. Лободине).
  3. 3. Копію цього рішення направити: гр. Лисенку Миколі Івановичу.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ