СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

26.02.2024                                                                                                          №20

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання листа заступника Секретаря Ради національної Безпеки і оборони України від 11.01.2024 № 110/29-04/2-24 та  доручення начальника Полтавської обласної військової адміністрації від 11.01.2024 №600/0/01-29, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об'єктів критичної інфраструктури Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області. (Додаток 1)
  2. 2. Затвердити план заходів із забезпечення безпеки та стійкості об'єктів критичної інфраструктури Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області. (Додаток 2)
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Ілляшенко Н.В.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1

Об'єкти критичної інфраструктури Сергіївської сільської ради

Водонапірні вежі:

1. с. Сергіївка, вул. Вертелецька 1 а;
  2. с. Сергіївка, вул. Лугова 31 а;
  3. с. Сергіївка, вул. Гагаріна 14;
  4. с. Розбишівка, вул. Молодіжна, 13.

Завідувач сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого

комітету Сергіївської сільської ради                                      Тетяна НЕСТЕРЕНКО

Додаток 2

План заходів із забезпечення  безпеки та стійкості

критичної інфраструктури Сергіївської сільської ради

1. Утримувати водонапірні вежі в гарному технічному стані.
  2. Мати запас обеззараження води на 6 місяців (акватабс).
  3. Утримувати генератор в гарному технічному стані.
  4. Мати запас палива для генератора близько 180 літрів.