СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

26.02.2024                                                                                                         №22

Про надання Гумнікову Кирилу Андрійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Керуючись підпунктом 4 пункту б) статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 56 Цивільного Кодексу України, статтею 30 Закону України «Про охорону дитинства» (із змінами), пунктом 3 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (із змінами), Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 року №309 (із змінами), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради від 19 лютого 2024 року №3, з метою забезпечення реалізації прав, свобод та законних інтересів дитини виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати статус, дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. малолітньомуГумніковуКирилу Андрійовичу, 30жовтня 2015 року народження (свідоцтво про народження серія I-НО №697983, видане 05 листопада 2015 року Краматорським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Краматорського міського управління юстиції у Донецькій області, адреса місця проживання: вул. Першотравнева, буд. №40, с. Розбишівка, Миргородського району, Полтавської області, оскільки зазнав психологічного насильства у зв’язку з переїздом на іншу територію (довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи від «12» квітня 2022 року №1606-7001056255).
  2. Контроль завиконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ