СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22.03.2024                                                                                                        №30

Про організацію відпочинку здобувачів освіти у пришкільних таборах влітку 2024 року

Керуючись Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою забезпечення повноцінного відпочинку та зайнятості школярів у літній період 2024 року, на підставі рішень педагогічних рад закладів загальної середньої освіти Сергіївської сільської ради (протоколи додаються) та результатів опитування батьків, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Організувати відпочинок здобувачів освіти початкових класів у пришкільних таборах при Качанівській гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області  та Сергіївському ліцеї Сергіївської сільської ради Полтавської області влітку 2024 року.
  2. Не організовувати відпочинок здобувачів освіти у пришкільному таборі при Розбишівській гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області влітку 2024 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ