Menu
  1. Розпочати опалювальний період 2018 – 2019 року в установах, організаціях соціально-культурної сфери та житлових будинках, які розташовані на території Сергіївської сільської ради з 15.10.2018 року.
  2. Сільській комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергіївської сільської ради, за допомогою Полтавського обласного центру з гідрометеорології (підрозділ в м. Гадяч), відстежувати динаміку змін температури зовнішнього повітря, в разі її середньодобового зниження нижче +8ºС та утримання такої протягом 3 діб, ініціювати щодо видання розпорядження сільським головою про початок опалювального сезону 2018-2019 років достроково: у житловому фонді комунальної власності територіальної громади, кооперативних житлових будинках, об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, приватному житловому фонді, відомчому житловому фонді, підприємствах та установах Сергіївської сільської ради.
  3. Керівникам підприємств, установ та організацій соціально-культурної сфери забезпечити постійний контроль за раціональним використанням газу та твердого палива, в разі підвищення середньодобової температури повітря в опалювальний період вище + 8° С, шляхом обмеження роботи котелень та топкових.
  4. Спеціалісту І категорії сектору економіки та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. забезпечити оприлюднення даного рішення та графіку на офіційному Веб-сайт Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/ .
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

   Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

вгору