СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№ 15 о.д.

Про продовження карантину

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Сергіївськоїї сільської ради Гадяцького району Полтавської області, враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» рішенням Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Продовжити на території Сергіївської сільської ради всі карантинні заходи та обмеження до 24 квітня 2020 року, визначені актами законодавства України та розпорядженням сільського голови від 17.03.20 №12 о.д
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                 І.Г. Лідовий

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу