СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№ 15 о.д.

Про продовження карантину

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Сергіївськоїї сільської ради Гадяцького району Полтавської області, враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» рішенням Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Продовжити на території Сергіївської сільської ради всі карантинні заходи та обмеження до 24 квітня 2020 року, визначені актами законодавства України та розпорядженням сільського голови від 17.03.20 №12 о.д
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                 І.Г. Лідовий