Menu

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

16.04.2020

 

            №23 о.д.

 

 

        Про запровадження додаткових обмежувальних заходів щодо недопущення поширення корона вірусної інфекції COVID-19 на території Сергіївської об’єднаної територіальної громади в період вихідних та святкових днів

 

 Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та постановою Кабінету Міністрів України
від 16 березня 2020 р. № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», та відповідно до рішення засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.04.2020 року протокол №7, з метою вживання всіх необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки та здоров’я громадян Сергіївської об’єднаної територіальної громади та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рекомендувати відповідно до законодавства додаткові обмежувальні заходи:

 

  1. Починаючи з 13 години 18 квітня до 6 ранку 21 квітня жителям Сергіївської об’єднаної територіальної громади рекомендується максимально обмежити пересування та перебування у громадських місцях без нагальної потреби.
  2. Рекомендується утриматися від відвідування місць поховань, релігійних споруд та прилеглих до них територій.
  3. Оприлюднити дане розпорядження на сайті Сергіївської ОТГ, розіслати по старостатах та розмістити на дошках оголошень.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий

Корисна інформація

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу

вгору