СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22.04.2020

№ 25 о.д.

Про продовження карантину

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Сергіївськоїї сільської ради Гадяцького району Полтавської області, враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» рішенням Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Продовжити на території Сергіївської сільської ради всі карантинні заходи та обмеження до 11 травня 2020 року (включно), визначені актами законодавства України та розпорядженням сільського голови від 17.03.20 №12 о.д.
  2. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А оприлюднити дане розпорядження на сайті Сергіївської ОТГ, розіслати по старостатах та розмістити на дошках оголошень.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                 І.Г. Лідовий

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу