СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№ 36 о.д.

Про продовження карантину та запровадження пом’якшувальних заходів

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Сергіївськоїї сільської ради Гадяцького району Полтавської області, враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області  від 23.05.2020 року №16/2020, протоколу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 23.05.2020 року №16, протоколу сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25.05.2020 року №11:

1.Виходячи із сприятливої епідемічної ситуації, що склалася на території Полтавської області, Гадяцького району та Сергіївської об’єднаної територіальної громади, відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» запровадити послаблення протиепідемічних заходів, а саме дозволити:

з 24 травня 2020 року

• проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб, а в яких беруть участь понад 50 осіб, проводити виключно за погодженням з Міністерством охорони здоров’я, за результатами оцінки епідемічних ризиків;
  • регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення у приміському, сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

з 1 червня 2020 року

• відновлення роботи закладів дошкільної освіти з урахуванням організації протиепідемічних заходів, передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 та листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 21.05.2020 № 02.01-07/769 «Щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти».
  • роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб).
  1. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А оприлюднити дане розпорядження на сайті Сергіївської ОТГ, розіслати по старостатах та розмістити на дошках оголошень.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження лишаю за собою.

Сільський голова                                                                                 І.Г. Лідовий