СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№ 76 о.д.

Про проведення другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Сергіївської сільської ради, затвердженого рішенням першої сесії (друге пленарне засідання) восьмого скликання Сергіївської сільської ради «Про затвердження Регламенту Сергіївської сільської ради» від 13.11.2020 року, провести другу сесію восьмого скликання Сергіївської сільської ради 18.12.2020 року о 10 годині 00 хвилин в адміністративному приміщенні Сергіївської сільської ради з порядком денним:

1. Про затвердження Плану економічного і соціального розвитку Сергіївської сільської ради на 2021 рік.
  2. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  3. Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській сільській територіальній громаді на 2021 рік.
  4. Про затвердження Програми «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківським піклування на 2021 рік».
  5. Про затвердження Програми безпеки на території Сергіївської громади на 2021-2023 роки.
  6. Про затвердження Програми «Місцевих стимулів для медичних працівників на 2021-2023 рік».
  7. Про затвердження Програми «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2021 рік»
  8. Про затвердження Комплексної програми «Турбота» на 2021 рік.
  9. Про затвердження Програми «Надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством для сімей загиблих (померлих) учасників АТО» на 2021 рік.
  10. Про затвердження Програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування» на 2021 рік.
  11. Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2021 рік.
  12. Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей на 2021 рік».
  13. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Сергіївської сільської ради на 2021-2023 роки.
  14. Про затвердження Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  15. Про затвердження Програми розвитку культури на 2021 рік.
  16. Про затвердження Програми «Розвиток фізичної культури і спорту в сільській місцевості на 2021 рік»
  17. Про затвердження Програми «Організація харчування в закладах освіти Сергіївської сільської ради на 2021 рік.
  18. Про затвердження Програми «Шкільне молоко» на 2021 рік.
  19. Про затвердження Програми «Обдаровані діти» на 2021 рік.
  20. Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на території Сергіївської сільської ради на 2021-2023 роки.
  21. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам'ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  22. Про затвердження Програми «Благоустрій» на 2021 рік.
  23. Про затвердження Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  24. Про затвердження Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2021 рік.
  25. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік».
  26. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік».
  27. Порядок використання коштів виконавчим комітетом сільської ради на представницькі витрати на 2021 рік.
  28. Про затвердження Положення про надання фінансової винагороди учням-переможцям ІІ і IІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міських та обласних етапів учнівських предметних турнірів, мовно-літературних конкурсів та інших офіційних учнівських змагань, міських конкурсів.
  29. Про внесення змін до Програми «Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення об’єднаної територіальної громади на 2017-2021».
  30. Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  31. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2020 рік.
  32. Про скасування рішень 7 скликання Сергіївської сільської ради. 9 сесії 7 скликання від 03 листопада 2017 року «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску)                фізичних та юридичних осіб у створенні  і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Сергіївської сільської  ради                   Гадяцького району Полтавської області 33 сесії 7 скликання від 08.11.2019 «Про затвердження Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та                                       землекористувачам».
  1. Земельні питання.
  2. Різні питання.