(перша сесія сьомого скликання)

(перше пленарне засідання)

20.12.2016

Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій,   вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на Хоптинську Т.Г.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про нотаріат», Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту права власності» №1666-VIII від 06.10.2016 року, Сергіївська сільська рада ВИРІШИЛА:

1.​ Уповноважити особу, яка виконує обов’язки старости (до обрання на перших виборах старости), як посадову особу органу місцевого самоврядування та члена виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, ХОПТИНСЬКУ Тетяну Григорівну:

1.1.​ вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат» (у обсягах, що відповідає вимогам чинного законодавства);

1.2.​ ​ здійснювати заходи із ведення погосподарського обліку на території відповідних населених пунктів Сергіївської сільської ради.

1. Дії, перелічені у пп. 1.1.-1.2. п. 1 цього рішення, можуть вчинятися лише на території відповідних населених пунктів, у яких особа уповноважена виконувати обов’язки старости відповідно до рішення 1 сесії 7 скликання 1 пленарного засідання Сергіївської сільської ради «Про покладання виконуючого обов’язків старости на Хоптинську Т.Г.» Сергіївської сільської ради від 20.12.2016.
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                І. Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного першої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  20 грудня 2016 року

(перше пленарне засідання)

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про покладання обов’язків із  вчинення нотаріальних дій, вчинення дій  щодо ведення  погосподарського обліку на Хоптинську  Т.Г.

Результати голосування

Горб  Віктор  Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 14

Рішення    прийнято.

Голосували: за14, проти -, утрималися -..

Голова лічильної комісії    ___________              Дичок О.Р.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Горб В.І.