Menu
Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська об'єднана територіальна громада

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

 

РІШЕННЯ

 

12.10.2020                                                                                                        № 75

 

Про початок опалювального періоду 2020 - 2021 року на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

 

Керуючись пунктом 5 статті 30, статтею 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630 (зі змінами) та у зв’язку зі зниженням середньодобової температури середовища на території населених пунктів сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Розпочати опалювальний період 2020 – 2021 рокув установах, організаціях соціально-культурної сфери та житлових будинках, які розташовані на території Сергіївської сільської ради з 15.10.2020 року.
  2. Сільській комісіїз питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергіївської сільської ради, за допомогою Полтавського обласного центру з гідрометеорології (підрозділ в м. Гадяч), відстежувати динаміку змін температури зовнішнього повітря, в разі її середньодобового зниження нижче +8ºС та утримання такої протягом 3 діб, ініціювати щодо видання розпорядження сільським головою про початок опалювального сезону 2020-2021 років достроково: у житловому фонді комунальної власності територіальної громади, кооперативних житлових будинках, об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, приватному житловому фонді, відомчому житловому фонді, підприємствах та установах Сергіївської сільської ради.
  3. Керівникам підприємств, установ та організацій соціально-культурної сфери забезпечити постійний контроль за раціональним використанням газу та твердого палива, в разі підвищення середньодобової температури повітря в опалювальний період вище + 8° С, шляхом обмеження роботи котелень та топкових.
  4. Спеціалісту І категорії сектору економіки та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської радиБатуріЯ.Д. забезпечити оприлюднення даного рішення та графіку на офіційному Веб-сайт Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/ .
  5. Контроль за виконанняданого рішення покласти на  заступника сільського голови Дичка О.Р.

   

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

Запобігання та протидія домашньому насильству

вгору