Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

вісімнадцятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (20.07.2022 року)

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської громади на 2022 рік.

(Івко С.О.)

1. Про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2022 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2022 рік».

(Лобода В.Г.)

1. Про внесення змін до Програми «Територіальна оборона» на 2022 рік.

(Дичок О.Р.)

1. Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами на 202-2025 роки.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2022 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до Програми безпеки на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки.

(Гринь І.І.)

1. Про хід виконання Програм за І півріччя затверджених Сергіївською сільською радою на 2022 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік за І півріччя.

(Гринь І.І.)

1. Про хід виконання Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік за І півріччя.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про передачу  в оренду  земельної ділянки НГВУ «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

(Галь В.І.)

1. Про затвердження технічної документації, державну реєстрацію права  та припинення договору оренди з ПрАТ «Київстар».

(Галь В.І.)

1. Про передачу в оренду земельної ділянки  ТОВ «ЮТК» 0,1296га.

1. Різні питання:

Запобігання та протидія домашньому насильству