Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Сьогодні, 28 липня 2022 року, у День хрещення Київської Русі, Україна вперше відзначає нове державне свято — День Української Державності.

Наша державність написана волею, кров’ю, вірою та великою жагою кожного українця жити у незалежній єдиній країні. Це тисячолітня історія багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою, звичаями, традиціями, культурою, своїм військом, церквою і зі своїми героями.

Сьогодні ми продовжуємо боронити свою державність у війні проти російських загарбників.

Об’єднані як ніколи у захисті рідної землі та державності, ми обов’язково переможемо путінську навалу і побудуємо сучасну величну європейську країну.

Ми були, є і будемо, попри будь – які намагання ворога привласнити нашу історію, окупувати наші землі, поневолити наш народ.

Україна вистоїть. Українці переможуть. Бо нас боронять пращури, а нащадки надихають на звершення.

Слава Україні!

З повагою -

Віталій ДЯКІВНИЧ

начальник Миргородської районної військової адміністрації