Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Дозвольте привітати Вас зі святом міцності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисника і Захисниці України! Це свято не лише чоловіків і жінок, які служать, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України. Ви – наші захисники та захисниці, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям і військовослужбовицям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Разом з державним святом 14 жовтня українці святкують велике церковне свято - Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай Покров Богородиці принесе чистоту і надію у ваш дім та вбереже від негод та нещасть. Бажаємо доброти в серцях і віри в душі, благополуччя в родині і мирного неба над головою!

Запобігання та протидія домашньому насильству