Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

(дев’ята  сесія сьомого скликання)

03.11.2017

Про припинення  прав  на землю громадян на території  Сергіївської сільської  ради

Керуючись  статтею 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», статтями 140-142  Земельного  кодексу  України, розглянувши        заяву, в  якій  гр. Шугай М.М. добровільно відмовляється від земельної  ділянки, сільська рада   ВИРІШИЛА:

1. Припинити право  користування  земельною  ділянкою, згідно  поданої заяви   громадянина  Шугая  Миколи  Михайловича  1,00 га ріллі   в    с. Степове.
  2. Вилучену  земельну  ділянку  приєднати  до  земельного фонду  Сергіївської  сільської  ради.
  3. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                 І.Г. Лідовий

Запобігання та протидія домашньому насильству