Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

В 2023 році проєкт «Придбання і встановлення баків для небезпечних відходів на території Сергіївської громади, Полтавської області» здобув перемогу в Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області. В рамках проєкту було придбано баки для небезпечних відходів, що встановлені в центрі с. Сергіївка, с. Розбишівка, с. Качанове та навчальних закладах громади. Сьогодні за ініціативи поліцейського офіцера громади Паська А.О., та за фінансової підтримки ГО «МО «Нове Покоління України» в навчальних закладах громади проведено акцію «Обміняй батарейку на цукерку». В результаті було зібрано рекордну кількість використаних батарейок – 18 кг. 1 батарейка = 2 врятованим деревам. Спільними зусиллями нам вдалося врятувати 1800 дерев. В подальшому небезпечні відходи будуть передані спецавтомобілю «Екобусу» який діє в рамках обласної програми «Екологічних ініціатив» Полтавської області. Дякуємо Полтавській обласній раді за підтримку проєкту, Паську А.О. за проявлену ініціативу та ГО «МО «Нове Покоління України» за надану фінансову підтримку, а саме придбанні цукерок.

Запобігання та протидія домашньому насильству