Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Шановна громадо!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом. Щиросердно зичимо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани. Низький уклін вам за стійкість, мужність і жертовність!

Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому героїзм та відвагу.

Впевнені в сучасних Збройних Силах України! Віримо у відновлення територіальної цілісності України! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим! Слава Україні! Героям слава!

Запобігання та протидія домашньому насильству