Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Сьогодні працівники поліції відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України!

Важливість роботи поліцейського важко переоцінити. А в умовах сьогодення роль правоохоронців надзвичайно потрібна, бо саме поліцейські стають потужним щитом перед будь-якою загрозою громадянам України. Нехай вам завжди вистачає здоров’я, сил та мужності для підтримання безпеки в нашій державі.

Бажаємо Вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою та довірою кожного громадянина.
Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

Зі святом! Дякуємо за безпеку!

Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

Зі святом! Дякуємо за безпеку!

Запобігання та протидія домашньому насильству

Рішення сесій