Розпочали із флеш-мобу від хореографа Олени Мигаль. Потім привітали найменшу жительку села – Софію Легку,  найстаршу жительку села – Тетяну Олексіївну Стогній;  молодят – Олега та Ірину Гринів; найстаршу пару – Івана та Ніну Головнів і Олексія та Пелагею  Ляхів; іменинником дня  стала Тетяна Ілляшенко.

Також привітали матерів-героїнь: Любу Дідик, Явдокію Сухоцьку і Катерину Дем’яненко. Згадали і про весільних ювілярів: 25 років у парі прожили Олексій та Світлана Лободи, Михайло і Людмила Сухоцькі, Лариса і Володимир Треби. А 30 років у парі живуть Людмила і Анатолій Тинькови, Ірина і Микола Кириченки,  Андрій і Галина Головні.

Піснею вітали чорнобильців, учасників АТО і учасників бойових дій в Афганістані,

Музичні привітання  лунали у виконанні вокального чоловічого ансамблю, фольклорного ансамблю «Сусідоньки», вокалістів Галини Балашової, Любові  Глушко, Богдана Дідика. Окрім цього, виступали дитячі колективи «Дзвіночок», «Веселка» та «Вишиванка». Традиційно не обійшлося без виставки народних майстрів, спортивних змагань і лотереї.

А на закінчення свята жителів села заворожували живою музикою і фаєр-шоу, а також частували смачною кашею.

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

Роз’яснення надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

Щоб зрозуміти відмінності трудового та цивільно – правового договору,

проаналізуємо  та порівняємо ці два види договору.

Необхідність створення нових та розширення існуючих об’єктів та територій природно-заповідного фонду Полтавщини

Природно-заповідний фонд України (ПЗФ) є національним надбанням народу України та невід'ємною частиною Всесвітньої природної та культурної спадщини. Екологічні системи та окремі об'єкти, що входять до їхнього складу, забезпечують не тільки збереження унікальних природних ландшафтів та біологічного різноманіття країни, а й сприяють сталому екологічному розвитку навколишнього природного середовища. Саме тому території та об'єкти природно-заповідного фонду виступають ключовими елементами у національній екологічній мережі.

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.