Розпочали із флеш-мобу від хореографа Олени Мигаль. Потім привітали найменшу жительку села – Софію Легку,  найстаршу жительку села – Тетяну Олексіївну Стогній;  молодят – Олега та Ірину Гринів; найстаршу пару – Івана та Ніну Головнів і Олексія та Пелагею  Ляхів; іменинником дня  стала Тетяна Ілляшенко.

Також привітали матерів-героїнь: Любу Дідик, Явдокію Сухоцьку і Катерину Дем’яненко. Згадали і про весільних ювілярів: 25 років у парі прожили Олексій та Світлана Лободи, Михайло і Людмила Сухоцькі, Лариса і Володимир Треби. А 30 років у парі живуть Людмила і Анатолій Тинькови, Ірина і Микола Кириченки,  Андрій і Галина Головні.

Піснею вітали чорнобильців, учасників АТО і учасників бойових дій в Афганістані,

Музичні привітання  лунали у виконанні вокального чоловічого ансамблю, фольклорного ансамблю «Сусідоньки», вокалістів Галини Балашової, Любові  Глушко, Богдана Дідика. Окрім цього, виступали дитячі колективи «Дзвіночок», «Веселка» та «Вишиванка». Традиційно не обійшлося без виставки народних майстрів, спортивних змагань і лотереї.

А на закінчення свята жителів села заворожували живою музикою і фаєр-шоу, а також частували смачною кашею.