25 серпня 2017 року на Сорочинському Ярмарку відбувся обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця», де брали участь всі райони області. Від Гадяцького району брали участь 5 колективів. На огляд був запрошений жіночий ансамбль м.Бортничі Київської області, якому було дано 40 хвилин на виступ.

В конкурсі взяли участь аматорський вокальний ансамбль «Сузір'я» Розбишівського СБК та вокальний аматорський чоловічий ансамбль Сергіївського СБК. Виконання пісень проводились спочатку на малій сцені для гостей ярмарку, а потім на великій сцені , де працювали камери телебачення. Оцінку виступів визначало журі, до складу якого входили народні артисти України, заслужені працівники культури та працівники обласного відділу культури.

При підведенні підсумків організаторами конкурсу та членами почесного журі було вручено грамоти від Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації за перше місце -  вокальному аматорському чоловічому ансамблю Сергіївського СБК, за друге місце - аматорському вокальному ансамблю «Сузір'я» Розбишівського СБК.

Поздоровляємо з успіхом та бажаємо нових творчих перемог!

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною в період щорічної (основної та додаткової) відпустки, відпустки без збереження заробітної плати, частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до трьох років
Правові засади загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV (далі – Закон № 1105).

ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ НА МОЛОДНЯК ВРХ

Постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7.02.2018 р. передбачено надання державних дотацій громадянам, які утримують молодняк ВРХ:
- при утриманні до 5 місяців 300 грн
- при утриманні з 5 до 9 місяців 700 грн
- при утриманні з 9 до 13 місяців 1500 грн.

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.