25 серпня 2017 року на Сорочинському Ярмарку відбувся обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця», де брали участь всі райони області. Від Гадяцького району брали участь 5 колективів. На огляд був запрошений жіночий ансамбль м.Бортничі Київської області, якому було дано 40 хвилин на виступ.

В конкурсі взяли участь аматорський вокальний ансамбль «Сузір'я» Розбишівського СБК та вокальний аматорський чоловічий ансамбль Сергіївського СБК. Виконання пісень проводились спочатку на малій сцені для гостей ярмарку, а потім на великій сцені , де працювали камери телебачення. Оцінку виступів визначало журі, до складу якого входили народні артисти України, заслужені працівники культури та працівники обласного відділу культури.

При підведенні підсумків організаторами конкурсу та членами почесного журі було вручено грамоти від Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації за перше місце -  вокальному аматорському чоловічому ансамблю Сергіївського СБК, за друге місце - аматорському вокальному ансамблю «Сузір'я» Розбишівського СБК.

Поздоровляємо з успіхом та бажаємо нових творчих перемог!

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Засідання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

26 січня 2018 року о 14-й годині у залі засідань Сергіївської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.