25 серпня 2017 року на Сорочинському Ярмарку відбувся обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця», де брали участь всі райони області. Від Гадяцького району брали участь 5 колективів. На огляд був запрошений жіночий ансамбль м.Бортничі Київської області, якому було дано 40 хвилин на виступ.

В конкурсі взяли участь аматорський вокальний ансамбль «Сузір'я» Розбишівського СБК та вокальний аматорський чоловічий ансамбль Сергіївського СБК. Виконання пісень проводились спочатку на малій сцені для гостей ярмарку, а потім на великій сцені , де працювали камери телебачення. Оцінку виступів визначало журі, до складу якого входили народні артисти України, заслужені працівники культури та працівники обласного відділу культури.

При підведенні підсумків організаторами конкурсу та членами почесного журі було вручено грамоти від Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації за перше місце -  вокальному аматорському чоловічому ансамблю Сергіївського СБК, за друге місце - аматорському вокальному ансамблю «Сузір'я» Розбишівського СБК.

Поздоровляємо з успіхом та бажаємо нових творчих перемог!

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

Роз’яснення надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

Щоб зрозуміти відмінності трудового та цивільно – правового договору,

проаналізуємо  та порівняємо ці два види договору.

Необхідність створення нових та розширення існуючих об’єктів та територій природно-заповідного фонду Полтавщини

Природно-заповідний фонд України (ПЗФ) є національним надбанням народу України та невід'ємною частиною Всесвітньої природної та культурної спадщини. Екологічні системи та окремі об'єкти, що входять до їхнього складу, забезпечують не тільки збереження унікальних природних ландшафтів та біологічного різноманіття країни, а й сприяють сталому екологічному розвитку навколишнього природного середовища. Саме тому території та об'єкти природно-заповідного фонду виступають ключовими елементами у національній екологічній мережі.

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.