1 жовтня – Міжнародний день похилого віку та День ветерана

У перший день жовтня у всьому світі вшановують людей старшого покоління, віддають данину поваги тим, хто створював, захищав і зберігав усе, чим ми сьогодні пишаємося.

Цей день – гарна нагода ще раз подякувати ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, які передають нам свій життєвий досвід. Такий захід по вшануванню ветеранів, зі словами глибокої вдячності за все, що зроблено заради нашого майбутнього було проведено в Новоселівському сільському клубі, який підготувала завідуюча сільським клубом Харченко Олена Володимирівна. Зі святом усіх присутніх у залі вітав жіночий ансамбль «Надвечір’я» Качанівського сільського клубу, керівником якого є Амінов Рустам, житель села Сергіївка. Цей колектив зачаровував всіх глядачів своїми піснями. Затамувавши подих люди слухали пісні «А роки летять», «Ой чого ж ти мамо посивіла рано» та багато-багато інших. Після святкового концерту всіх присутніх пригощали кулішем, і знову линули пісні, і були танці.
Стогній Любов Іванівна

Корисна інформація

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною в період щорічної (основної та додаткової) відпустки, відпустки без збереження заробітної плати, частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до трьох років 
Правові засади загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV (далі – Закон № 1105).

ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ НА МОЛОДНЯК ВРХ

ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ НА МОЛОДНЯК ВРХ
Постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7.02.2018 р. передбачено надання державних дотацій громадянам, які утримують молодняк ВРХ:
- при утриманні до 5 місяців 300 грн
- при утриманні з 5 до 9 місяців 700 грн
- при утриманні з 9 до 13 місяців 1500 грн.

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

     Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

вгору