1 жовтня – Міжнародний день похилого віку та День ветерана

У перший день жовтня у всьому світі вшановують людей старшого покоління, віддають данину поваги тим, хто створював, захищав і зберігав усе, чим ми сьогодні пишаємося.

Цей день – гарна нагода ще раз подякувати ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, які передають нам свій життєвий досвід. Такий захід по вшануванню ветеранів, зі словами глибокої вдячності за все, що зроблено заради нашого майбутнього було проведено в Новоселівському сільському клубі, який підготувала завідуюча сільським клубом Харченко Олена Володимирівна. Зі святом усіх присутніх у залі вітав жіночий ансамбль «Надвечір’я» Качанівського сільського клубу, керівником якого є Амінов Рустам, житель села Сергіївка. Цей колектив зачаровував всіх глядачів своїми піснями. Затамувавши подих люди слухали пісні «А роки летять», «Ой чого ж ти мамо посивіла рано» та багато-багато інших. Після святкового концерту всіх присутніх пригощали кулішем, і знову линули пісні, і були танці.
Стогній Любов Іванівна

Звіт соціально економічного розвитку за перше півріччя 2018 року

Порядок оформлення сумісництва

Працiвник має право реалiзувати свої здiбностi до продуктивної i творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декiлькох пiдприємствах, в установах, органiзацiях, якщо iнше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторiн.

Оформлення ідентифікаційних документів