1 жовтня – Міжнародний день похилого віку та День ветерана

У перший день жовтня у всьому світі вшановують людей старшого покоління, віддають данину поваги тим, хто створював, захищав і зберігав усе, чим ми сьогодні пишаємося.

Цей день – гарна нагода ще раз подякувати ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, які передають нам свій життєвий досвід. Такий захід по вшануванню ветеранів, зі словами глибокої вдячності за все, що зроблено заради нашого майбутнього було проведено в Новоселівському сільському клубі, який підготувала завідуюча сільським клубом Харченко Олена Володимирівна. Зі святом усіх присутніх у залі вітав жіночий ансамбль «Надвечір’я» Качанівського сільського клубу, керівником якого є Амінов Рустам, житель села Сергіївка. Цей колектив зачаровував всіх глядачів своїми піснями. Затамувавши подих люди слухали пісні «А роки летять», «Ой чого ж ти мамо посивіла рано» та багато-багато інших. Після святкового концерту всіх присутніх пригощали кулішем, і знову линули пісні, і були танці.
Стогній Любов Іванівна

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

Роз’яснення надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

Щоб зрозуміти відмінності трудового та цивільно – правового договору,

проаналізуємо  та порівняємо ці два види договору.

Необхідність створення нових та розширення існуючих об’єктів та територій природно-заповідного фонду Полтавщини

Природно-заповідний фонд України (ПЗФ) є національним надбанням народу України та невід'ємною частиною Всесвітньої природної та культурної спадщини. Екологічні системи та окремі об'єкти, що входять до їхнього складу, забезпечують не тільки збереження унікальних природних ландшафтів та біологічного різноманіття країни, а й сприяють сталому екологічному розвитку навколишнього природного середовища. Саме тому території та об'єкти природно-заповідного фонду виступають ключовими елементами у національній екологічній мережі.

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.