1 жовтня – Міжнародний день похилого віку та День ветерана

У перший день жовтня у всьому світі вшановують людей старшого покоління, віддають данину поваги тим, хто створював, захищав і зберігав усе, чим ми сьогодні пишаємося.

Цей день – гарна нагода ще раз подякувати ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, які передають нам свій життєвий досвід. Такий захід по вшануванню ветеранів, зі словами глибокої вдячності за все, що зроблено заради нашого майбутнього було проведено в Новоселівському сільському клубі, який підготувала завідуюча сільським клубом Харченко Олена Володимирівна. Зі святом усіх присутніх у залі вітав жіночий ансамбль «Надвечір’я» Качанівського сільського клубу, керівником якого є Амінов Рустам, житель села Сергіївка. Цей колектив зачаровував всіх глядачів своїми піснями. Затамувавши подих люди слухали пісні «А роки летять», «Ой чого ж ти мамо посивіла рано» та багато-багато інших. Після святкового концерту всіх присутніх пригощали кулішем, і знову линули пісні, і були танці.
Стогній Любов Іванівна

Як отримати житлову субсидію

(нове у призначенні субсидії з 01.10.2018)

Обласна безкоштовна «гаряча лінія»:   0-800-500-620

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.