28 грудня 2017 в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся новорічний ранок "Новорічна казка" для учнів 1-4 класів.

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

1 червня 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання шістнадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною в період щорічної (основної та додаткової) відпустки, відпустки без збереження заробітної плати, частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до трьох років
Правові засади загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV (далі – Закон № 1105).

ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ НА МОЛОДНЯК ВРХ

Постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7.02.2018 р. передбачено надання державних дотацій громадянам, які утримують молодняк ВРХ:
- при утриманні до 5 місяців 300 грн
- при утриманні з 5 до 9 місяців 700 грн
- при утриманні з 9 до 13 місяців 1500 грн.