26 січня 2018 року в залі засідань Сергіївської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Присутні заслухали звіт начальника фінансового відділу про виконання бюджету за 2017 рік, звіт начальника КП «Сергіївське» про використання коштів та затвердили оплату праці робітників лісового відділу. Обговорили питання поводження з ТПВ та придбання відповідного обладнання, створення Центру надання соціальних послуг та інші.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Засідання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

26 січня 2018 року о 14-й годині у залі засідань Сергіївської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.