26 січня 2018 року в залі засідань Сергіївської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Присутні заслухали звіт начальника фінансового відділу про виконання бюджету за 2017 рік, звіт начальника КП «Сергіївське» про використання коштів та затвердили оплату праці робітників лісового відділу. Обговорили питання поводження з ТПВ та придбання відповідного обладнання, створення Центру надання соціальних послуг та інші.

Звіт соціально економічного розвитку за перше півріччя 2018 року

Порядок оформлення сумісництва

Працiвник має право реалiзувати свої здiбностi до продуктивної i творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декiлькох пiдприємствах, в установах, органiзацiях, якщо iнше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторiн.

Оформлення ідентифікаційних документів