26 січня 2018 року в залі засідань Сергіївської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Присутні заслухали звіт начальника фінансового відділу про виконання бюджету за 2017 рік, звіт начальника КП «Сергіївське» про використання коштів та затвердили оплату праці робітників лісового відділу. Обговорили питання поводження з ТПВ та придбання відповідного обладнання, створення Центру надання соціальних послуг та інші.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.

Легалізацію заробітної плати

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.