8 лютого 2018 року відбулося засідання 13 сесії 7 скликання, на якій обговорили питання передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад.

Депутати вирішили звернутися з клопотанням до Головного Управління Держгеокадастру у Полтавській області щодо передачі у власність Сергіївської сільської ради земель державної власності за межами населених пунктів. Відповідно до укладеного Меморандуму між Сергіївської сільською радою та ГУ Держгеокадастру з 12.02.2018 року розпочнеться інвентаризація земельних ділянок державної власності, передача буде здійснена протягом 2018 року.

Реквізити рахунків для зарахування коштів до місцевого бюджету Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради які вступили в дію з 01.07.2018 року.

Графік прийому громадян спеціалістами Гадяцького відділу Пенсійного фонду

Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

Роз’яснення щодо порядку проведення атестації робочих місць за  умовами праці надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.