8 лютого 2018 року відбулося засідання 13 сесії 7 скликання, на якій обговорили питання передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад.

Депутати вирішили звернутися з клопотанням до Головного Управління Держгеокадастру у Полтавській області щодо передачі у власність Сергіївської сільської ради земель державної власності за межами населених пунктів. Відповідно до укладеного Меморандуму між Сергіївської сільською радою та ГУ Держгеокадастру з 12.02.2018 року розпочнеться інвентаризація земельних ділянок державної власності, передача буде здійснена протягом 2018 року.

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Як отримати житлову субсидію

(нове у призначенні субсидії з 01.10.2018)

Обласна безкоштовна «гаряча лінія»:   0-800-500-620

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.