8 лютого 2018 року відбулося засідання 13 сесії 7 скликання, на якій обговорили питання передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад.

Депутати вирішили звернутися з клопотанням до Головного Управління Держгеокадастру у Полтавській області щодо передачі у власність Сергіївської сільської ради земель державної власності за межами населених пунктів. Відповідно до укладеного Меморандуму між Сергіївської сільською радою та ГУ Держгеокадастру з 12.02.2018 року розпочнеться інвентаризація земельних ділянок державної власності, передача буде здійснена протягом 2018 року.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Засідання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

26 січня 2018 року о 14-й годині у залі засідань Сергіївської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.