Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області зустрілися з підприємцями ТЦ «Універсам» у м. Полтава.

Податківці продовжують інформування суб’єктів господарювання щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

Податківці Полтавщини роз’яснили представникам бізнесу вимоги Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» в частині застосування РРО та/або ПРРО при здійсненні торгівельної діяльності і наданні послуг.

Працівники податкової служби звернули увагу підприємців на своєчасну реєстрацію РРО/ПРРО та зауважили, що з 1 жовтня 2023 року відновлено застосування фінансових санкцій за порушення здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг для усіх суб'єктів господарювання, окрім платників 1 групи.

В ході зустрічі фахівці пояснили механізм реєстрації класичних РРО         і програмних РРО, наголосили, що підприємці можуть самостійно обрати, що застосовувати для проведення розрахункових операцій – РРО чи ПРРО,          а також повідомили про переваги використання ПРРО «у смартфоні» - безкоштовного програмного забезпечення від ДПС.

Податківці Полтавщини завжди відкриті до взаємодії та відкритого діалогу з бізнесом, прагнуть не лише оперативно та якісно роз’яснювати податкові новації, а й надавати фахову допомогу, щоб платники податків отримували необхідну інформаційну та практичну підтримку.